Uzman Analizi

Sizi Arayalım

* e-postayla veya telefon numaranız ile sizinle iletişim kuracağız

Uzman Analizi

Hemen Randevu Al

Ağız ve Diş Sağlığı

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Hizmetinizde!İmplant Tedavisi,Gülüş Tasarımı,Diş Estetiği,Ağız ve Çene Cerrahisi,

0 8502411414

Daha fazla bilgi için

Ağız ve Diş Sağlığı Hakkında

Ağız ve diş sağlığı kliniklerinde  her yaştan hastaya özel tedavi süreci belirlenmektedir. Her branşta uzman kadromuz ile  kendinizi rahat ve güvende hissedeceksiniz.

Ağız ve Diş Sağlığı Kliniğinde  Hizmet Verilen Alanlar

 

  • Koruyucu Diş Hekimliği
  • Endodonti
  • Periodontoloji
  • Pedodonti
  • Ağız ve Çene Cerrahisi
  • İmplantoloji
  • Estetik Diş Hekimliği
  • Protetik Diş Tedavisi
  • Gülüş Tasarımı
  • Beyazlatma işlemi

 

Koruyucu Diş Hekimliği

Diş yapısının gelişimsel süreçlerinden veya sonradan kazanılan hastalıklar nedeniyle diş formları bozulmaktadır.Koruyucu diş hekimi bozulan bu diş formlarını ,restore edip fonksiyonunu ve estetiğini geri kazandırmaktadır. Olası patalojilerin tekrar oluşumunu engelleyerek önleyici tedbirler alınarak modern tedavi yöntemleri uygulanmaktadır.

Endondonti

Dişin canlılığını kaybetmesi nedeni ile kanal tedavisi uygulanmaktadır. Kliniğimizde bulunan döner aletler ile artık bu tedavi çok daha kısa sürede bitirilmektedir.

Periodontoloji

Diş çevresi, dişeti hastalıkları tedavisi, diş taşı tedavisi, dişeti hastalıklarının tedavisi, diş eti kanamaları, diş çekilmeleri, diş hassasiyeti ve ağız kokusu gibi hastalıklarda teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Pedondonti

Pedodonti uzmanları 0-15 yaş arası çocukların diş ve çevre dokularının tedavisini yapmaktadırlar.Çocuklar, diş hekimine ilk diş sürmesinden sonra  götürülmeleri tavsiye edilmektedir.

İmplantoloji

Kaybedilen dişin yapay olarak yerine konulması işlemine implant denilmektedir. Eksik olan diş saysı birden çok veya hiç diş olmaması gibi durumlarda da implant uygulaması ile dişsizliğin vermiş olduğu fonksiyonel ve estetik problemler ortadan kaldırılmaktadır. Günümüzde implant teknolojisi hemen hemen her vakada uygulanabilir hale gelmiştir.

Ağız ve Çene Cerrahisi

Gömülü diş operasyonları, apikal rezeksiyon, çekim gibi minör işlemler lokal anestezi altında gerçekleştirilmektedir. Zihinsel yetersizliği olan hastalara genel anestezi uygulanarak bütün diş tedavileri gerçekleştirilmektedir. Dental implant uygulamalarında ise eksik olan dişin yerine çene kemiğine titanyumdan yapılan küçük bir dayanağın üstüne yeni protez yapılmaktadır.

Estetik Diş Hekimliği

Dişler gülüşünüzün estetik görünümünü ve özgüveni etkileyen faktörlerden biridir. Ağız ve diş estetiği bu konuda çeşitli çözümler sunmaktadır.

Diş kliniklerimizde yalnızca ağız, diş sağlık problemlerinin tedavisinde değil, ağız ve diş estetiğinde de çeşitli çözümler sunulmaktadır. Lamine, porselen vener, diş eti düzenlemeleri, beyazlatma yöntemleriyle, hastaya yeni bir gülüş sağlamamız mümkün olmaktadır.

Protetik Diş Tedavisi

Seneler içerisinde aşınan dişler çürür, kırılır ve çekilir.Dişlerin tümü veya bazıları eksik ise protezler; görünümü çiğnemeyi, ısırmayı ve konuşmayı düzeltmektedir. Bu uygulamalar protetik diş tedavisi olarak adlandırmaktadır.

Gülüş Tasarımı

Gülüşünüzden memnun değilseniz bilgisayar yardımı ile dişlerinize yapılacak işlemlerin ön izlemesini görebilmektesiniz. Dişlerinizin görüntüsünü bilgisayar ortamına aktarılıp, dijital olarak işlenmesi sonucu işlem sonrası sahip olacağınız gülüş hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Beyazlatma İşlemi

Dişlerinizi fırçalayarak ve yüzeysel temizlik işlemleri ile geçiremediğiniz, dişlerin yapısından kaynaklanan ve kötü bir görünüme yol açan renklenmeler bleaching yöntemi ile beyazlatılmaktadır.

0 8502411414

Daha fazla bilgi için arayın

info@estpoint.com.tr

Daha fazla bilgi için yazın