Uzman Analizi

Sizi Arayalım

* e-postayla veya telefon numaranız ile sizinle iletişim kuracağız

Uzman Analizi

Hemen Randevu Al

Diyetisyen

Beslenme ve Diyet bölümlerimizde alerji-besin intoleransı, diyabet ve gebelik durumlarına özgü beslenme planları oluşturulmaktadır

0 5413089479

Daha fazla bilgi için

Diyetisyen

Beslenme ve Diyet bölümlerimizde alerji-besin intoleransı, diyabet ve gebelik durumlarına özgü beslenme planları ile kilo yönetimi programları oluşturulmakta, yeme bozuklukları ve obezitenin tanı ve tedavisine de yer verilmektedir.
hastaları iyileştirmek ve sağlık standartlarını yükseltmek amacıyla, hem sosyal hem psikolojik durumlarını değerlendirerek, hastalık durumuna özel diyetler sunar.
Diyet listesinde bulunan malzemelerden, yiyeceklerin pişiriliş tarzına, vitamin ve mineral bilgisinden egzersiz programları hazırlanmasına kadar her türlü sağlıklı beslenme ile ilgili durum diyetisyenin bilgisi altındadır. Yanlış beslenme alışkanlıklarınız üzerinde de araştırmalar yapan diyetisyen, bu alışkanlıkların kişiler üzerindeki etkilerini inceler.

Besin analizlerini yaparak, diyet ile ilgili ürünleri inceleyerek, hangi diyet türünün hangi kişiye uygun olduğunu saptar.
Sağlıklı bir yaşam için ilk adımı atmaktır.

0 5413089479

Daha fazla bilgi için arayın

info@estpoint.com.tr

Daha fazla bilgi için yazın