Uzman Analizi

Sizi Arayalım

* e-postayla veya telefon numaranız ile sizinle iletişim kuracağız

Uzman Analizi

Hemen Randevu Al

Cilt Bakımı

0 5413089479

Daha fazla bilgi için

HydraFacial Cilt Yenileme Sistemi İle Işıltılı Görünüm

Yoksa Amerikan Cilt Bakımı Yaptırmadınız mı ?

"Amerika'nın önde gelen doktorları tavsiye ediyor. Sizleri Hollywood ve Türk Yıldızlarının Tercihi olan dünya' daki tek Amerikan FDA onaylı yeni sistem HydraFacial MD Power teknolojisiyle buluşturuyoruz."

Cildinizi koruyun ve yenileyin Sadece bakım değil cilt sağlığı için

HydraFacial MD Power Nedir ?

HydraFacial estetik teknolojisinde yeni bir dönüm noktasıdır. HydraFacial adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen hidrat kelimesinden alır.

Nemlendirme özelliği HydraFacial' ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinden ayırır. HydraFacial temizleyici su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla yeni cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hücrelerini ve kirleri yok eder. Tedaviyi yumuşatıcı, tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

HydraFacial MD Power Nedir ?

HydraFacial MD Power estetik teknolojisinde yeni dönüm noktasıdır. HydraFacial MD Power adını nem almaya sebep olmak anlamına gelen hidrat kelimesinden alır.

Nemlendirme özelliği, HydraFacial' ı diğer tüm cilt yüzeyini yenileme işlemlerinden ayırır.HydraFacial MD Power temizleyici, su kazandırıcı ve nemlendirici cilt solüsyonlarıyla yeni cildi temizlerken aynı zamanda ölü deri hücrelerini ve kirleri yok eder. Tedavi yumuşatıcı, tazeleyicidir. Tahrişe sebep olmaz ve hemen etki eder.

HydraFacial MD Power Neden iyidir ?

Hidrasyon, sağlıklı ve ışıldayan cilt için olmazsa olmazıdır. Cilt tahrişinin, yaşlanma belirtilerini arttırdığı kanıtlanmıştır. HydraFacial MD Power cilde nem veren tahriş etmeyen bir tedavidir.

HydraFacial MD Power için Bende Bir Aday mıyım ?

HydraFacial tedavisi tüm cilt tipleri için tasarlanmıştır. En hassas ciltler bile HydraFacialtedavisini kolaylıkla tolere eder. 

Tedavi Ne Kadar Zaman Alır? Bekleme Zamanı Yada Ağrı Var mıdır ?

HydraFacial tedavisi 30 dakika kadar az süren hızlı ve etkili bir tedavidir. İşlem sırasında herhangi bir rahatsızlık hissedilmez. Bu işlem çoğu kez bir boya fırçasının yüzde hafifçe gezinmesi gbi bir his olarak tarif edilir. Tedaviden hemen sonra beklemeden makyajınızı yapabilir ve günlük işlerinize hemen dönebilirsiniz.

Cildinizi koruyun ve yenileyin

Nasıl Sonuçlar beklenmelidir ? Sonuçları görmek için kaç HydraFacial MD Power Tedavisi Gerekir ?

Birçok insan sadece bir tedaviden sonra bile ciltte gözle gçrünür bnir arınma ve pürüzsüz ışıldayan cilt tonu elde ettiklerini bildirmektedir. Cildin yumuşamasını ve hidrasyon beş ile sekiz gün arasında bnir süre boyunca hatta daha uzun sürebilr. Altı tedavilik bir seriden sonra kırışıkların çizgilerin deri pigmentindeki artışın ve veya yağlı akneye meyilli cildin görünümünü iyileştirmek için haftada bnir HydraFacial MD Power tedavisiyle sonuçlarınızı koruyup sürdürmek isteyebilirsiniz.

Etkili Sonuçlar

4 haftalık HydraFacial uygulamaları dudak üstü, dudak kenarı ve alın bölgesi çizgilerinde bir iyileşme sağlar. Ayrıca hyperpigmentasyon ve sonradan oluşan cilt lekelenmelerinde yüzde 40 -60 oranında iyileşmeye gidilir.

Uygulama Alanları

  • Tıkalı ve Genişlemiş Gözenekler, Siyah noktalar,
  • Kuru ve Nemsiz Cilde Nem Kazandırma,
  • Güneş Hasarları,
  • İnce Çizgiler,
  • Renk Düzensizlikleri,
  • AKne Tedavisi

AŞAMALAR
TEMİZLEME + PEELiNG
Yumuşak bir eksfoliasyon ve ardından rahatlatıcı peeling ile cilt temizlenir, yeni cilt katmanı ortaya çıkar.

EKSTRAKSİYON + NEMLENDİRME
Gözenekler nazikçe vakumla temizlenir ve cilt hyaluronik asit bileşenleri ile nemlendirilir.

Onarma + Koruma
Işıltınızı en üst seviyeye çıkarmak için antioksidan ve peptitlerle cilt beslenir.

0 5413089479

Daha fazla bilgi için arayın

info@estpoint.com.tr

Daha fazla bilgi için yazın