Uzman Analizi

Sizi Arayalım

* e-postayla veya telefon numaranız ile sizinle iletişim kuracağız

Uzman Analizi

Hemen Randevu Al

Fraksiyonel Lazer

CO2 Fraksiyonel lazer, derinin üst ve orta tabakalarına etkili olan yeni bir cilt yenileme yöntemidir.

0 8502411414

Daha fazla bilgi için

Fraksiyonel Lazer

CO2 Fraksiyonel lazer, derinin üst ve orta tabakalarına etkili olan yeni bir cilt yenileme yöntemidir. Aynı zamanda fraksiyonel lazerler cilt yenilemek amaçlı kullanılan en son sistem cihazlardır. Tedavi edici etkisi yüksek yan etkisi düşük olmaları sebebiyle, en çok tercih edilen yöntemler olmuşlardır.

Fraksiyonel lazer tedavisinde, lazer ışığı çok sayıda toplu iğne başından minik noktacıklar halinde mmlik boşluklar bırakacak şekilde deriye gönderilir. Böylece derinin orta tabakasında yaratılan ısı hasarı ile kollajen üretimi uyarılır ve cilt yenilenme süreci başlar. Lazer ışığı almayan mmlik sağlam alanlardan gelen hücreler ile deri hızla onarılır. 1-2 hafta içinde iyileşen yeni cilt, sütunlar halindeki boşlukları kapatırken, yeni cilt hücreleri daha sıkı ve canlı görünüm kazanmasını sağlar.

Fraksiyonel lazer sivilce izi, yara izi, kırışıklık, yüz sarkması ve çatlak tedavisinde ilk seçilen edilen yöntemlerdendir.

Fraksiyonel lazer hangi tedavilerde kullanılır;

  • Cilt gençleştirme (kırışıklık tedavisi, cilt sarkma tedavisi)
  • Cilt kalınlaşması tedavisi. (Nasır, siğil, kondilom vs..)
  • Sivilce (akne skarları) izi tedavisi
  • Çatlak tedavisi
  • Yara izi tedavisi ve Leke tedavisi
  • Alexandrite Lazer ile Lazer Epilasyon

Çok koyu olmayan ten rengi ve koyu renk tüylerde kullanılabilecek çalışma prensibine sahiptir. Tüylerin işlem sonrası yüzeyden hemen uzaklaşması önemli kolaylık sağlar. Cihazının yüksek soğutucu sistemi sayesinde acı duyulmaz. Lazer ışını doğrudan kıl köküne ulaşarak iyi sonuçlar verir.

0 8502411414

Daha fazla bilgi için arayın

info@estpoint.com.tr

Daha fazla bilgi için yazın