Uzman Analizi

Sizi Arayalım

* e-postayla veya telefon numaranız ile sizinle iletişim kuracağız

Uzman Analizi

Hemen Randevu Al

Fue Saç Ekimi

0 8502411414

Daha fazla bilgi için

Fue Saç Ekimi

1- FUE SAÇ EKİMİ NEDİR?

Diğer adıyla saç nakli, ense ve kulak üstü bölgesinde bulunan ve dökülmeye karşı dirençli olarak kodlanmış sağlıklı ve güçlü saç köklerinin seyrelmiş veya dökülmüş alanlara nakledilmesidir. Saç ekimi teknikleri birçok gelişim aşamlarından geçmiştir. Ekim tekniği olarak son zamanlarda en ideal yöntem olarak FUE tekniği kulanılmaktadır. Bu teknikte işlem esnasında saçlı bir alan çıkarılmadan, dikişsiz, ve sonrasında ekilen alanlarda iz bırakmayan bir yöntemdir.


2- NEDEN SAÇ EKİMİ?

Saç problemi artık çözümü olmayan, kişinin hayatı boyunca yaşaması gereken bir sorun olmaktan çıkmıştır. Saç ekimi, günümüzde kişinin saçsızlık problemini ortadan kaldıran bir uygulamadır. Saçsızlığa karşı uygulanan teknoloji ve yöntemlerle son yıllarda oldukça başarılı ve doğal sonuçlar elde edilmektedir. Bireyler daha sosyal ve daha özgüvenli olabilmekte ve saç ekimi ile daha estetik bir görünüm elde edilebilmektedir.

3- SAÇ EKİMİNDE DAHA DA İYİ SONUÇLAR

Saç ekimi 1973 yılında Amerikalı Senator William Proxmire’a saç uygulanmış ve etrafındaki insanları şaşırtacak derecede başarılı doğal ve kalıcı sonuç elde edilmiştir. 40 yıldır uygulanan saç ekimi bilimsel araştırmalarla geliştirilmiş ve günümüzde Kök Hücre ve PRP gibi hücre tedavileri yöntemleri ile de desteklenerek son halini almıştır.
Kök hücre ve PRP gibi yöntemler saç ekimi sonuçlarına çok büyük katkılar sağlamıştır. Böylece son derece memnun edici, doğal ve kalıcı sonuçlar elde edilebilmektedir. Elde edilen mükemmel sonuçlar ile saç ektirmeye karar verenlerin sayısı her geçen gün artmakta ve tüm dünyada daha da popüler bir uygulama haline gelmektedir.

4- SAÇ EKİMİ FİYATLARI

Saç ekiminde uzman ekip ve tecrübe ile verdiği hizmeti sorunsuz memnuniyet anlayışı çerçevesinde Estpoint, Medical Park Bahçelievler, Göztepe, Pendik, İstinye yerleşkelerinde hizmetlerini sunabilmektedir.

Saç ekimi fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilmek için bizlere hemen 0 (532) 413 76 31 nolu telefondan ulaşabilirsiniz yada iletişim bilgilerinizi formlara ekleyebilirsiniz. Uzman danışmanlarımız sizlere en yakın sürede yanıt vereceklerdir.

SAÇ EKİMİ UYGULAMALARI

DHİ YÖNTEMİ
KÖK HÜCRE UYGULAMALARI (ADSC)
PRP
FUE SAÇ EKİMİ
PRP DESTEKLİ FUE SAÇ EKİMİ

0 8502411414

Daha fazla bilgi için arayın

info@estpoint.com.tr

Daha fazla bilgi için yazın