Uzman Analizi

Sizi Arayalım

* e-postayla veya telefon numaranız ile sizinle iletişim kuracağız

Uzman Analizi

Hemen Randevu Al

PRP Destekli Fue Saç Ekimi

0 8502411414

Daha fazla bilgi için

PRP Destekli Fue Saç Ekimi

4 aşamadan oluşmaktadır.

1. PRP edilmesi (1 saat)

Kök hücreler, yoğun olarak büyüme faktörleri içermesi, hasarlı dokuları iyileştirmesi ve yeni kılcal kan damarların oluşumunu sağlamasıyla birçok tıp dalında tedavilerdeki yerini almıştır. Bunun için sizden özel bir tüpe 20-240 cc arası kadar kan alınır, laboratuvarda özel işlemden geçirilerek PRP elde edilir.Amerikan Uluslararası Saç Cerrahları Birliği yayınladığı bilimsel çalışma ile PRP’li saç ekim işlemini tavsiye etmektedir.


2. Saç köklerinin FUE micromotor ile alınması (2-3 saat)

Greftler (saç kökleri) mikromotor ile alınır. Saç kökünüzün kalınlığına göre kullanılacak mikromotor boyutları belirlenir.


3. Saç kökleri için kanalların açılması (1 saat)

Doğal ve estetik sonuçların elde edilmesindeki en önemli aşamadır. Doktorunuz ile birlikte ön saç çizginiz oluşturulduktan sonra kanallar açılır. Kanalların açılması, saç ekiminde doğal sonuç için en önemli ve tecrübe gerektiren aşamadır. Saç köklerinin çapı ve uzunluğu hesaplandıktan sonra “lateral slit yöntemi” ile saç köklerinin yerleştirileceği yuvalar (kanallar) belirli derinlikte ve açıda açılır.


4. Saç köklerinin ekilmesi (2-3 saat)

Yemek molasından sonra Mikromotor ile tek tek alınan saç köklerinin açılan saç kanalları içine yerleştirilmesi işlemidir. Saç ekiminin bu son aşamasında, son derece hassas olan saç kökleri zarar verilmeden, doğru açı ile uygun derinliğe yerleştirilir.

0 8502411414

Daha fazla bilgi için arayın

info@estpoint.com.tr

Daha fazla bilgi için yazın