Hakkımızda

Biz kimiz?

Hakkımızda

Estpoint, sağlık sektöründe profesyonel hizmetler vermektedir. Medical Park Hastaneler Grubu’nun estetik, rekonstrüktif ve plastik cerrahi, saç ekimi, ağız ve diş sağlığı birimlerinde resmi iş ortağıdır. Hekimlerimiz ve alanında uzman ekip arkadaşlarımız ile birlikte, hasta odaklı hizmet anlayışı ve multidisipliner bakış açısı ile hizmet vermekteyiz. Estpoint, İstanbul ve Kocaeli’nde bulunan klinik ve hastanelerinde kaliteli tanı ve tedavi hizmetleri sunmaktadır. Estpoint, “Joint Commission International“ (JCI) tarafından akredite edilmiş hastanelerde gururla çalışmalarını sürdürmektedir.

Estpoint, "VM Medical Park" markası ile sağlık sektöründeki yeni vizyon doğrultusunda Medical Park'ın yeni eklenen üyeleriyle çalışmalarına devam etmektedir. Takım çalışmasına dayanan verimli, sürdürülebilir ve dinamik işletim sistemimiz, sağlıklı ve güzel bir geleceğe kapı açıyor.

Misyonumuz

Dünyadaki tüm insanlar için sağlıklı, mutlu ve güzel bir yaşam sağlamak amacıyla çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın sürekli gelişimine, uluslararası standartlara uygun sağlık yaklaşımımıza, yaratıcı çalışmalarımıza dayanan uluslararası referanslı bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.

Kurumsal

Değerlerimiz

  • İnsana değer veriyoruz ve güven duyulmak başlıca ilkemizdir.
  • Sektörümüzde sunduklarımız ile fark yaratmak ve öncü olmak için çalışıyoruz.
  • Yaratıcılığa ve sürekli gelişime derinden inanıyoruz.
  • Çalışkan, güler yüzlü ve başarı odaklı bir ekip ruhu inşa ediyoruz.
  • Son olarak ve en önemlisi; profesyonellik bizim vazgeçilmezimizdir.
iletişim bilgilerimiz

Bize Ulaşın

Erenköy, Bağdat Cd. No:343 D:3, 34730 Kadıköy/İstanbul
info@estpoint.com.tr
0850 241-1414

Takipte Kalın!

Bülten